Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

MILIONERZY - CO WIESZ O POLSCE?

Każda z klas I-III w ramach realizacji projektu „Wirtualne podróże” przygotowała grę wzorowaną na telewizyjnym teleturnieju „Milionerzy” o treści „Co wiesz o Polsce?”. Pytania dotyczyły ciekawych miejsc znajdujących się w naszej ojczyźnie. Opierały się o historię naszego kraju oraz treści patriotyczne. Każda z klasy samodzielnie przygotowaną grę, przekazywała następnej klasie. Uczniowie chętnie brali udział w układaniu pytań oraz przygotowywaniu potencjalnych odpowiedzi. Wielokrotnie pytania były bardzo podchwytliwe. Każda z klas z przyjemnością brała udział w przebiegach gry. Okazało się, że nasi uczniowie mają bogatą wiedzę na temat naszego kraju. Był to świetny sposób na butowanie patriotyzmu i rozwijanie wiedzy o naszym kraju.

Natalia Halicka