Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

XXVI FINAŁ WOŚP W MAŁYCH ŁUNAWACH

Już po raz 10  Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego była organizatorem WOŚP. To w naszej szkole organizujemy gminne   granie orkiestry. W tym roku podjęliśmy granie na rzecz wyrównywania szans noworodków. Wolontariusze Magda, Kasia, Bartek,  Kacper na terenie placówki uzbierali około 4,600 zł.

Kwota ta pozyskana została z przeprowadzonej licytacji przeróżnych przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców: Najwyżej zlicytowanymi przedmiotami były: kubki i koszulki z logiem WOŚP, świeczki, maskotka - pluszowy miś wielkości dziesięcioletniego dziecka, vouchery: na masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami na kręgosłup, zabieg pielęgnacyjny na twarz, zabieg regenerujący włosy, bilety wstępu na aqua active/dance, kangoo jumps, plac zabaw z atrakcjami, bal przebierańców, średnio po 100 zł. Wielkim powodzeniem cieszyły się jak zwykle domowej roboty ciasta i chleby. Jeden z sześciu zlicytowany został za  350 zł, pozostałe 100 zł.

26 finał WOŚP swoimi występami uatrakcyjniali goście z SP z Kolna, SP ze Starogrodu, SP z Podwieska. Z naszej szkoły wystąpiły:  zespół gimnastyczny i  taneczny Kogel Mogel. Koncert przygotowała i licytację prowadziła Krystyna Janowska.

Wszystkim ofiarodawcom biorącym udział w koncercie, występującym oraz  ich opiekunom serdecznie dziękujemy.

Krystyna Janowska

Już niebawem bedzie dostępny tutaj film.